خرید نارنگی

اندازه بازار کنسروهای نارنگی با سرعت بیشتری با نرخ رشد قابل توجهی در چند سال گذشته در حال رشد است و تخمین زده می شود که این بازار در سال 2021-2028 رشد قابل توجهی داشته باشد.

افزایش درآمد قابل تصرف، که جای خود را به بهبود استانداردهای زندگی می دهد، منجر به افزایش تقاضا برای کنسرو نارنگی شده است که پیامد آن رشد بازار کنسرو نارنگی است. گزارش بازار جهانی کنسرو نارنگی یک ارزیابی جامع از بازار ارائه می دهد. این گزارش تجزیه و تحلیل جامعی از بخش‌های کلیدی، روندها، محرک‌ها، محدودیت‌ها، چشم‌انداز رقابتی و عواملی که نقش مهمی در بازار دارند ارائه می‌دهد.

نارنگی اندازه و پیش بینی بازار را حفظ می کند

Citrus mandarin 'Satsuma' (Mandarin) - Leafland Tree Nursery | Buy Trees Online | Quality Specimen Trees

تعریف بازار نارنگی جهانی
نارنگی که نارنگی مرکباتی نیز نامیده می شود، گروهی از مرکبات نارنجی رنگ حاوی هیبریدهای پرتقال ماندارین است. نارنگی سبز تازه  میوه ای از درختی باریک و همیشه سبز است که از 4 تا 6 متر ارتفاع دارد و شاخه های خاردار متعددی دارد. ستون فقرات کوتاه یا وجود ندارد. برگها نیزه ای تا بیضی شکل، دندانه دار به اندازه 6 تا 8 سانتی متر هستند. نارنگی ها در مقایسه با پرتقال های معمولی گرد کمتر و کوچکتر هستند. طعم میوه کمتر ترش و همچنین شیرین تر و قوی تر از پرتقال است. آنها عمدتاً به عنوان یک رژیم غذایی سالم مصرف می شوند، به ویژه توسط افرادی که با چندین بیماری مانند سوء هاضمه، آسم و گرفتگی عروق مواجه هستند. به دلیل ارزش های مغذی فراوان، مصرف کنندگان آن را به رژیم غذایی روزانه خود از جمله به عنوان دسر، صبحانه، یا به عنوان عنصر اصلی در صبحانه یا هر ترتیب غذایی دیگر اضافه می کنند.

Smakguiden - hitta nya smaker att kombinera mandarin med!

میوه های گروه نارنگی غیراقلیمی هستند، به این معنی که باید در مرحله مناسبی از نظر حجم آب میوه، محتوای قند و اسید و بلوغ برداشت شوند. بنابراین، برای ارائه میوه با کیفیت خوب به بازار، مراقبت ویژه در طول برداشت ضروری است. این میوه منبع عالی فولات است که گلبول های قرمز سالم را تقویت می کند. فولات به کاهش نقایص مادرزادی لوله عصبی در دوران بارداری کمک می کند. فولات به تولید و حفظ سلول های سوماتیک جدید کمک می کند.

در طول رشد سریع و تقسیم سلولی در دوران بارداری و نوزادی ضروری است. نارنگی که قیمتی بالاتر از قیمت نارنگی سبز دارد حاوی همان محتوای پتاسیم موجود در موز است و همچنین سدیم کمی دارد که می تواند احتمال فشار خون بالا و سکته را کاهش دهد. همچنین منبع ویتامین C، ویتامین، کلسیم از جمله مواد مغذی دیگر است که فواید سلامتی دارد و به همین دلیل تقاضای زیادی در بین کودکان دارد. ارزش غذایی نارنگی عنصر عظیمی است که بازار را هدایت می کند. خریدار عمدتاً به عنوان روی پودینگ، محصولات پخته شده، بستنی، نان تست و غیره استفاده می کند.

Mandarin Essential Oil, Red (Italian) from Ahimsa Oils

نارنگی سبز شمال

مروری بر بازار جهانی کنسروهای نارنگی
افزایش درآمد قابل تصرف به عنوان محرک اصلی رشد در بازار جهانی کنسرو نارنگی عمل می کند. رشد استفاده از رسانه های اجتماعی و ثبت نام افراد بیشتری در آن باعث شده تا افراد مشهور و دیگران از این پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن ایده های کاربرد نارنگی و کسب محبوبیت استفاده کنند. جدیدترین دستور العمل ها در حال معرفی و به اشتراک گذاری در بین مردم از جمله دستور العمل های سالم برای کودکان است. اینها تقاضا برای نارنگی را افزایش می دهد که به عنوان محرک اصلی رشد بازار کنسروهای نارنگی عمل می کند. بازار کنسروهای نارنگی چالش‌های متعددی است، به‌عنوان مثال، روند فزاینده مواد غذایی ارگانیک و افزایش آگاهی سلامت. پیش‌بینی می‌شود که رشد آگاهی مصرف‌کنندگان در انتخاب غذا و ارزش غذایی آن بر بازار کنسرو نارنگی تأثیر بگذارد.

5 Types Of Mandarin Oranges For Chinese New Year

نارنگی سبز تامسون

تولیدکنندگان در حال حاضر بر روی تولید کنسرو نارنگی با شیرین کننده های طبیعی مانند شربت با فروکتوز بالا و ترکیبات میوه واقعی بدون رنگ و طعم مصنوعی تمرکز کرده اند. علاوه بر این، نارنگی همانند لیمو سیر دارای چندین فواید برای سلامتی است، مصرف کنندگان نارنگی را در بسیاری از اقلام استفاده می کنند. به عنوان مثال، مصرف کنندگان از جمله کودکان نارنگی را در برنامه های صبحانه یا صبحانه خود مصرف می کنند که به عنوان محرک اصلی بازار کنسروهای نارنگی عمل می کند. عامل اصلی بازدارنده برای بازار کنسرو نارنگی این است که باید آن را به مقدار زیاد بخورید. هنگامی که نارنگی را به مقدار زیاد مصرف می کنید، بیشتر از اینکه مفید باشد، ضرر دارد، به خصوص برای کودکان. نارنگی ممکن است باعث واکنش های آلرژیک شود یا ممکن است باعث تحریک یا بثورات پوستی شود. با این حال، شما باید آن را به صورت کنترل شده مصرف کنید و این مانع رشد بازار کنسرو نارنگی می شود.